zespół AGAT 2019       foto: Wojtek Kornet

  • Facebook Clean
  • YouTube

Zespół muzyczny AGAT to magiczne połączenie trzech żywiołów! Żywy organizm, który dynamicznie wzrasta, stale kipiąc energią! Swym żywiołowym temperamentem zarażamy każdego kto znajdzie się w polu rażenia, a wybuchowa mixtura, która tworzy się między nami na scenie owocuje prawdziwą muzyczną eksplozją!

Skład zespołu to ludzie młodzi, aczkolwiek niezwykle doświadczeni. Spontaniczni i żywiołowi a zarazem skrupulatni w osiąganiu wspólnych muzycznych celów. Profesjonalni w każdym calu i nieposkromieni w swym szaleństwie jednocześnie! Niezwykła energia, która zawsze towarzyszy występom zespołu, jest doskonałym uzupełnieniem solidnie wykonanych utworów.

 

Sylwia - niewiarygodnie dynamiczna i charyzmatyczna wokalistka niczym batuta w rękach dyrygenta, bezbłędnie kieruje muzykami za jej plecami, najdrobniejszy jej ruch potrafi przemienić wodę w ogień, a najbardziej wysublimowaną balladę w nieokiełznaną mocą ścianę dźwięku!

Tomasz – prawdopodobnie urodził się już z gitarą w rękach, potrafi muzycznie wcielić się w rockowego Moora, latynoskiego Santanę, czy jazzowego Śmietanę. Znakomity wodzirej weselny, niezastąpiony na każdej uroczystości.

Michał – Laureat wielu konkursów fortepianowych, doceniony przez prezydenta miasta Lublina. Z perfekcją używa białych i czarnych klawiszy a uśmiech nie schodzi z jego twarzy :)

W trakcie wesela organizujemy przeróżne zabawy dla Gości od tradycyjnych przyśpiewek biesiadnych z akordeonem i gitarą, po Kaczuszki, Kankana, Zorbę i Jedzie Pociąg. Porywamy Gości do zabawy w rytmach „Szalonych lat DISCO” i „Ognistego Rock&Rolla” z odpowiednimi strojami i rekwizytami.

Państwu Młodym proponujemy zestaw zabaw oczepinowych, ujmując jednocześnie ich sugestie i preferencje. Oczepiny prowadzimy niezwykle dynamicznie z ogromną dawką humoru na wysokim poziomie.

Zespół zdobył solidną markę na lubelskim rynku muzycznym, zyskał też uznanie wielu środowisk i klientów, o czym świadczy cały szereg wysokiej rangi imprez, na które był zapraszany.

Paleta muzyczna naszego zespołu jest niezwykle szeroka – począwszy od kolorystyki ludowej, poprzez mocne brzmienia rockowe, z uwzględnieniem nowoczesnych trendów i brzmień dance, z całą gamą środkowych barw (pop, country, jazz), kończąc na gorących kolorach latino!

Aby całość brzmiała rewelacyjnie używamy sprzętu wyłącznie z „górnej półki”:

-          Nagłośnienie liniowe FBT o łącznej mocy 3.600 W

-          Mikser Allen&Heath, mikrofony Sennheiser i Shure

-          Klawisze Ketron SD-5 i Audya

-          Gitary PRS Standard 24, Ibanez ASC1150ECE NT

-          Procesory efektów Lexicon i Art6

Profesjonalne oświetlenie, lasery, maszyny do dymu

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now